Bezpieczne auto na akumulator

Witamy na stronie!

Bezpieczne auto na akumulator

10 kwietnia, 2020 Zabawki 0

Dzieci lubią wszelkie aktywności, które mogą kultywować na zewnątrz. Lubią jeździć na rowerze, rolkach i hulajnodze. Choć niewiele dzieci je ma, to są jeszcze dostępne pojazdy na akumulator przeznaczone dla jednego lub dwójki dzieci.

Jak działa samochodzik na akumulator?

auto na akumulator dla 3-latkaW wieku około dwunastu miesięcy, większość dzieci stawia pierwsze kroki, by przez kolejny rok doskonalić tą umiejętność. Potem dochodzi bieganie i skakanie, aby w końcu móc się stać w pełni sprawnym fizycznie trzylatkiem. W tym okresie dzieci są na tyle rozwinięte i świadome, że mogą samodzielnie prowadzić pojazd. Auto na akumulator dla 3-latka jest doskonałym prezentem dla aktywnego malucha. Jest ono świetną alternatywą dla rowerków, hulajnóg czy klasycznych pieszych spacerów. Samochody są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia i wgniecenia. Z wyglądu pojazdy przypominają prawdziwe modele aut, jakie możemy spotkać na ulicach, więc nic dziwnego, że są one takie atrakcyjne dla dzieci. Choć przez chwile mogą się w nich poczuć jak prawdziwi kierowcy. Samochód ma światła led z przodu i z tyłu, klakson w kierownicy, wejście USB i MP3, dzięki którym maluch może słuchać ulubionej muzyki w trakcie przejażdżki. W sprzedaży znajdziemy modele przeznaczone dla jednego lub dwójki dzieci, więc nawet mając bliźniaki możemy im sprawić jednoczesną radość. Jedyne o czym trzeba decydować, to kto będzie kierował pojazdem, ponieważ ma on jedną kierownicę. Wiele modeli posiada zdalnie sterowane piloty, do kierowanie.

W razie kiedy dziecko się znudzi kierowaniem lub kiedy za kierownicą siedzi mniejsze dziecko, to może za nie kierować rodzic, ponieważ zdalny pilot ma zasięg nawet kilku metrów. Taka zabawka jest doskonała dla dzieci od trzech do nawet pięciu lat.