Belgijska firma Promat

Witamy na stronie!

Belgijska firma Promat

24 lutego, 2019 Bezpieczeństwo 0

Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za swój lub inny budynek, warto wiedzieć, że prawidłowe zabezpieczenie przeciwpożarowe, nie tylko chroni samą konstrukcję, ale przede wszystkim chroni jego mieszkańców lub pracowników, jacy się w nim znajdują. 

Najlepsze zabezpieczenia przeciwpożarowe od Promatu

promatFirma ta rozpoczęła swoją działalność w tysiąc dziewięćset pięćdziesiątym ósmym roku w Belgii, obecnie ma zasięg międzynarodowy i działa prawie na każdym kontynencie. Zapewnia najwyższą jakość ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwo. Chroniąc budynki, chroni się ludzi i to jest właśnie motto firmy Promat. Firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w kwestii ochrony przeciwpożarowej i izolacji wysokotemperaturowych. Promat to doświadczenie i szeroka wiedza połączona z wysoką jakością produktów, co z kolei gwarantuje pewne zabezpieczenie naszego mienia i dobytku. Promat jest również firmą, która wdrożyła politykę środowiskową, kładąc nacisk nie tylko na ochronę środowiska, ale też na wysokie standardy, jaki jest zapewniany pracownikom. Produkty od Promatu posiadają wszelkie atesty i certyfikaty, które poświadczają ich najwyższą jakość. Dzięki nowoczesnym, unikalnym rozwiązaniom, z usług Promatu korzystają placówki kulturalne, jak teatry, czy muzea. To również świadczy o renomie i zaufaniu, jakim darzy się tą firmę. Promat jest na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, w związku z czym jest chyba najbardziej doświadczoną firmą, o zasięgu międzynarodowym. Przynajmniej nie słyszeliśmy o drugiej takiej. 

Osoby, które chcą się skontaktować z firmą, mogą zrobić to za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą telefoniczną. Wszelkie zapytania oraz wątpliwości możemy rozwiać również w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem handlowym Promatu.