Belgijska firma Promat

Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za swój lub inny budynek, warto wiedzieć, że prawidłowe zabezpieczenie przeciwpożarowe, nie tylko chroni samą konstrukcję, ale przede wszystkim chroni jego mieszkańców lub pracowników, jacy się w nim znajdują. 

Najlepsze zabezpieczenia przeciwpożarowe od Promatu

promatFirma ta rozpoczęła swoją działalność w tysiąc dziewięćset pięćdziesiątym ósmym roku w Belgii, obecnie ma zasięg międzynarodowy i działa prawie na każdym kontynencie. Zapewnia najwyższą jakość ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwo. Chroniąc budynki, chroni się ludzi i to jest właśnie motto firmy Promat. Firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w kwestii ochrony przeciwpożarowej i izolacji wysokotemperaturowych. Promat to doświadczenie i szeroka wiedza połączona z wysoką jakością produktów, co z kolei gwarantuje pewne zabezpieczenie naszego mienia i dobytku. Promat jest również firmą, która wdrożyła politykę środowiskową, kładąc nacisk nie tylko na ochronę środowiska, ale też na wysokie standardy, jaki jest zapewniany pracownikom. Produkty od Promatu posiadają wszelkie atesty i certyfikaty, które poświadczają ich najwyższą jakość. Dzięki nowoczesnym, unikalnym rozwiązaniom, z usług Promatu korzystają placówki kulturalne, jak teatry, czy muzea. To również świadczy o renomie i zaufaniu, jakim darzy się tą firmę. Promat jest na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, w związku z czym jest chyba najbardziej doświadczoną firmą, o zasięgu międzynarodowym. Przynajmniej nie słyszeliśmy o drugiej takiej. 

Osoby, które chcą się skontaktować z firmą, mogą zrobić to za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą telefoniczną. Wszelkie zapytania oraz wątpliwości możemy rozwiać również w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem handlowym Promatu. 

Belgijska firma Promat