Aktywny wypoczynek

Witamy na stronie!

Aktywny wypoczynek

Wrzesień 29, 2016 Turystyka 0
żaglówki mazury

Koleżanka chciała przekonać męża do wyjazdu na mazury. Mąż cenił sobie aktywny wypoczynek. Bardzo lubił sport. Zresztą robił to nie tylko przy okazji urlopu czy weekendu. Mąż koleżanki przede wszystkim dużo biegał. Biegał codziennie i to były naprawdę bardzo długie trasy. Brał nawet udział w różnych zawodach organizowanych w mieście.

Na Mazurach jest wiele możliwości

żaglówki mazuryKoleżanka opowiadała mężowi, że na Mazurach będzie mógł na przykład żaglować. Takie żaglowanie byłoby wspaniała odskocznią od tego codziennego biegania. Takie żaglówki mazury to piękna sprawa. A sport stworzony jest wprost dla niego. Koleżanka przekonywała, że stać ich przede wszystkim na taki wyjazd. Widziała nawet w internecie czarter mazury last minute, tylko trzeba byłoby dziś się zdecydować. Prócz żaglówek na mazurach są jachty do wynajęcia po okazyjnej cenie. Także każdy z nich miałby wspaniałą rozrywkę dla siebie. Ona opalałaby się na jachcie, a on żeglowałby. Koleżanka opowiadała, że czytała również o tym, że właśnie na mazurach są idealne szlaki do biegania. Że tak naprawdę nigdzie w Polsce nie ma lepszych i piękniejszych.Mąż koleżanki tak naprawdę został postawiony pod ściany. Nie mógł przecież w żaden racjonalny sposób próbować nawet zbić tak postawione argumenty. Z drugiej strony był chyba wreszcie zadowolony, że żona wybierając miejsce na wakacje tym razem nie myślała tylko o sobie i o swoich potrzebach.

Mąż zaczął nawet powoli snuć plany jak to aktywnie będzie spędzał wolny czas. I będzie chciał za to spędzić każdy wieczór w wyjątkowy sposób ze swoją żoną.

Czytaj więcej na: http://bofort.pl